Katastrofa: Stojíme v práci, počasie ničilo a aj zničilo


Strop sme dokončili cez týždeň aj kompletne eurookná. Pred víkendom sme zabezpečili strechu(betónové kocky a veľa paliet). Aby náhodou, keď bude vietor, neodfúklo celtovinu a nedostala sa nám voda do strechy. Dnes však zisťujeme, že všade máme vodu, eurookná sú premočené, zo stropu obloženého OSB doskami všade kvapká voda. To ešte neboli ani natreté lodným lakom. KATASTROFA! Vietor natrhol celtu a voda sa dostala do stropu, strešné dosky ktoré boli len položene, ešte neboli pribité sa postáčali. Na dlážke stojí voda. A v nej mokrý zničený materiál. Neviem čo budeme robiť :-(


Dátum pridania:16.05.2010




 Developed by  J&D MEDIA s.r.o. (C) 2026 J&D MEDIA s.r.o.