Pár vtipných bodov pre budúceho chovateľa od makaka


Ak by ste poprosili nášho malého makaka, aby napísal pár bodov ako sa má správať makak doma a čo môže robiť kedy sa mu zachce, viete čo by Vám napísal? Naša Pipi písať zatiaľ nevie, aj keď sa o to pokúša. Niet väčšej zábavy ako mi skočiť na počítač, alebo odtrhnúť tlačítko z klávesnice.

makak rezus radi

Základné body:

Každý rohlík je potrebné pred jedením ošúpať ako banán. Rohlík šúpeme v zásade v posteli.

Po jedle je dobrý zákusok a na to najmä umelohmotné kryty na skrutkách na skrinkách. Prípadne stačí aj kúsok sáčiku, či roh lustra. Inak ani kábel s notebooku nechutí zle. Vlastne rada ochutnám všetko, čo vidím.

Najlepšou pristávacou plochou pri skoku z 2metrovej skrinky na posteľ je hlava spiaceho človeka. Vždy.

Mám vždy právo spať tam, kde človek. Ak človek leží tam kde chcem ja, odsotím ho, alebo štipnem. Človek nemá nárok na paplón, paplón patrí opičke. Vlastne celá postel patrí opičke.

Najlepšie miesto na kakanie je nový plazmový televízor. Platí pravidlo, čím je väčšia uhlopriečka, tým lepšie sa na nej utiera zadok po kakaní. Ak náhodou stúpime do hovienka, ruku si vytrieme vždy do obrazovky..

Čo nie je privarené, alebo priskrutkované, je určené na to aby sa prenieslo, prípadne hodilo po niekom, kto je na blízku. Nesmieme zabudnúť na to, že všetko patri opičke, čo dokáže odniesť.

Zbožňujem okuliare, náušnice, retiazky, ktoré majú ľudia na sebe. Ak mi ich nechcete dať, jednoducho si ich zoberiem. Budú ma baviť asi 12 sekúnd, potom ich zahodím a zas budem chcieť zas niečo iné.

Keď mám náladu musíte mi povinne čistiť srsť. Ja Vám srsť čistiť nemusím, ale keď už začnem iste Vás to bude pekne bolieť. „Copčeky“ v zásade z hlavy chcem úplne odtrhnúť. Ak držia aspoň pobúcham po hlave.

Keď utekám po byte dupem ako kôň, nezabudnem sa cestou odraziť od každej steny. Mám v obľube len tie snehovo-biele steny. Na každej nezabudnem nechať odkaz vo forme odtlačenej labky. Skáčem v zásade len z diaľky 2 metrov. Zo skrinky doskočím aj ďalej, ale len ak tam leží nejaký človek.

Iným domácim zvieratkám nedám pokoj. Neustále ich prenasledujem, beriem im jedlo. Vyberiem si nejakú obeť na ktorej sa vozím, prípadne ju stále hryziem.

Keď sa rozbláznim hryziem všetko, čo vidím. Najradšej však uhryznem svojho pána. Niekedy tak nešťastne, že skončí veľkou modrinou na ruke. Alebo to sem tam urobím aj zámerne?


A na záver? Otázka pre potencionálnych záujemcov o kúpu väčšej opičky, ešte stále chcete chovať opicu u Vás v byte? :-)


Dátum pridania:07.03.2011
 Developed by  J&D MEDIA s.r.o. (C) 2022 J&D MEDIA s.r.o.