Nás denníček, alebo čo máme nové u nás..


27.08.2009: Bude to primát! Ale nebude to hneď :-(

Po mesiaci každodenného nočného štúdia primátov sme sa nakoniec rozhodli, že budeme mať opičku. Nie hneď, až keď budeme mať väčší priestor - nový dom, niekedy v budúcnosti. Mám šťastie vo výbere životného partnera, totiž snom mojej drahej je mať vlastnú ZOO. Prečo by som jej s tým nepomohol :-)


 

24.07.2009: Prvá vážna debata o výbere zvieratka

Už máme nahodené serveríky, konečne. Dnes sme preberali chov zvierat. Levhart mi neprešiel, uvedomil som si, že nemáme vhodný priestor ani čas na takú šelmu. Ale malá opička by nemusela byť zlá. Moja drahá by dala však prednosť nosáľovi alebo chlpatému prasaťu. Na internete sme našli aj ponuku na dikobraza. Je to na zváženie. Musíme si naštudovať podmienky a potreby chovu opíc a nosáľa.


 

16.07.2009: Zvažujem kúpu zvieratka. Aké si vybrať?

Dlhšiu dobu rozmýšľam nad tým, že by nebolo zle mať nejaké exotické zviera, napríklad levharta, ocelota alebo primáta. Nie že by mi nestačila moja polovička, ale exotika nie je zlá. Len škoda, že nemôžem chovať mulatku, zas až takú exotiku mi asi drahá neschváli.. Ešte som o chove nehovoril mojej drahej polovičke, máme teraz veľa práce, dokončuje výstavbu nášho malého penziónu a kúpili sme teraz nedávno downloadovací portál, tak mu zabezpečujeme nový hosting, kupujeme serveríky a stále beháme. Robíme každý deň v týždni. Uvidíme, skúsim sa s ňou o tom porozprávať keď bude viac času a menej stresu.


 

 Developed by  J&D MEDIA s.r.o. (C) 2017 J&D MEDIA s.r.o.